feelings

Only you can control your future

2. srpna 2012 v 9:25 | Emi
dobré ráno
dneska jsem stoupla na váhu se strachem, že se číslo zvedne, ale bylo stejné jako včera, tak je to lepší. dneska mi přijede kamarádka, bude u mě spát a zítra jedem do polska koupit si letní kozačky a pak jdeme na oslavu kamaráda a večer na stodo. jsem celkem zvědavá jak to udělám s jídlem jak dneska tak zítra. na oběd jsem řekla, že jí uvařím. udělám zase lososa protože mám ještě dva plátky v lednici a musí se to sníst takže to je ok, ale co večer, odpoledne budu tvrdit, že nemám hlad nebo si dam třeba rajče, ale ta večeře bude horší no musím ot nějak uhrát. No a zítra nevím tyjo buď si vezmu něco sebou nebo to prostě vydržím a najím se až nevím kdy vlastně.

bože moc to nedává smysl, ale jsem z toho trošku vykolejená, hahaha.

spíše mám obavy z pohybu. vždyt ja nebudu žádný mít. teď ještě mam asi hodinku a půl abych šla na kolečkové jinak nemužu nic dělat. půjdu se teda projet tak se držte a pokusím se vám přes den ozvat a doplnit tu jídelníček, ale musím to nějak udělat aby to P neviděla.

ps. sháním další affs, pište se do komentářů pokud má někdo zájem, a mužeme se podporovat navzájem.
love u guys
Emi.

Regrets makes me wanna die

1. srpna 2012 v 17:24 | Emi Torres
depressed,stressed
mám děsnou potřebu ze sebe vypsat ty myšlenky, které mi zatěžují hlavu. mám výčitky. neskutečné. ještě včera jsem byla spokojená s tím co dělám pro svou postavu, ale dneska mi příjde, že se málo snažím. včera jsem měla ze sebe tak neskutečně dobrý pocit. 55km na kole, wow. neskutečně moc kcal spáleno, super, ale dneska? jídelníček má neskutečný počet kcal a ještě k tomu jsem málo sportovala.
měla jsem jít s kamarádkou znovu na brusle, ale to se nekoná takže nevím jestli mám sílu jít sama nebo ne. moje nohy mi dneska moc nepracovaly a když jdu sama tak se tak nehecnu.

life
na druhou stranu moje prázdniny jsou dobré. nemůžu si stěžovat. s našima máme málokdy nějaký spor, ale snažím se uklidit a udělat vše o co mě požádají a pak si za to nesu své odměny. chodím na akce, pojedu na fesťák, pojedu na dovolenou k moři s kamarádkama. všechno si užívám. v tomhle oheldu žádný stres.

zbývá 16 dní

30. července 2012 v 12:47 | Emi
Odjezd na dovolenou s kamarádkama se blíží a já mám posledních 16 dní na to abych zhubla vše co půjde. Chci abych přišla k tomu autobusu a holky mi říkaly: wow,zhubla si a podobně.

Toto je můj sen.
Splní se mi?
Myslím, že to záleží jen na mě.

Musím do toho dát vše. Budu jíst malé porce hodně sportovat a půjde to! Prostě ANO! Teď tomu neskutečně věřím, ale musí mi tahle motivace a elán zůstat, haha.
 
 

Reklama